R E K L A M ARegion - Gospodarka i polityka - Kultura i rozrywka - Życie społeczne - Sport - Edukacja - Komunikaty ROL
 Szukaj:
Google   
  , imieniny: Walenty, Liliana, Zenon strona główna/newsroom  
 O artykule
Autor: (pit)
Data: 12.11.2003, 8:00
Zmiany: 12.11.2003, 8:27
Czytane: 6421x
Komentarzy: 0 [sprawdź]
   Kultura i rozrywka
Archiwum: 3880   Archiwum>>
Co się dzieje na Forum?
Zapisz się!
Elektroniczy biuletyn ROL
co tydzień w twojej poczcie email.
Justyna Najda - Miss Publiczności  
18-letnia Kaja Kruszyńska została we Wrocławiu Miss Polski 2003. Zwyciężczyni wyborów najpiękniejszej Polki jest blondynką i mieszka we Fromborku. Nowokreowana miss ma 174 cm wzrostu, jej wymiary, to 85-62-91. 

Justyna Najda W trakcie koncertu finałowego wybrano także Miss Publiczności, którą została Justyna Najda z Zamościa. Justyna ma 173 cm wzrostu, wymiary 84-62-92 a jej znak zodiaku to Rak.

Najpierw wszystkie uczestniczki finału zaprezentowały się jurorom i publiczności w strojach kąpielowych, po czym ogłoszono listę 15 pań, które zakwalifikowały się do dalszej części wyborów.

Następnie dziewczyny wystąpiły w strojach koktajlowych, wtedy do akcji przystąpili telewidzowie, którzy głosując SMS-ami wybrali szóstkę dziewcząt. Uczestniczki ścisłego finału przebrały się po raz kolejny, prezentując suknie balowe.

W trakcie koncertu finałowego wystąpił zespół Łzy, oraz francuska wokalistka popowa Berenice.
R E K L A M A
Skomentuj ten artykuł
Drukuj ten artykuł
Informacje opublikowane przez INTERNAUTÓW nie podlegają cenzurze. Właściciele i redakcja Roztocze Online (www.roztocze.net) nie odpowiadają za treść zamieszczonych materiałów, tekstów i komentarzy! Jeżeli zawartość nie jest sygnowana "Roztocze.net" lub "Roztocze Online" to głowna treść tej strony jest kopią znalezioną w sieci internet.
Kopie stron internetowych zamieszczane w serwisie roztocze.net są dokonywane za zgodą autorów lub właścicieli, serwis roztocze.net nie jest w żaden sposób związany z autorami takich strony i nie odpowiada za ich treść.
Komentarze [do góry]
dodaj komentarz
[Kontakt] [Reklama] [© Roztocze Online - roztocze.net - P.Rogalski & R.Moteka]